Zaloguj się


Twój login:

Twóje hasło:

Darmowa rejestracja
Nie pamiętasz hasła?
Zaproś znajomych

Szukaj profilu


Wiek od: wiek do:

Wyszukiwanie zaawansowane


Aktualności

Szukam męża katolika

Dodano: 2015-09-23
Motto: „Kochać i być kochaną” Aneta, lat 32 ...
zobacz więcej

Szukam żony. Katolik

Dodano: 2015-09-23
Jurek, 42 lata ...
zobacz więcej

Nasi partnerzyGaleria Portretów


Michał, 41 lat

Dodano: 2009-02-09 11:04:56
Motto:

Portret słowem malowany

To, jakim jestem człowiekiem, zawdzięczam moim rodzicom, którzy strzegli moich dróg, nauczyli mnie pracowitości i uczciwości. Za ich namową podjąłem się budowy domu, z którego jestem bardzo dumny. Ten dom to także dowód na to, że wolę wykazać się czynem niż słowami.....i czyny wychodzą mi znacznie lepiej. W słowach bywam czasem zbyt porywczy (zawsze tego żałuję), zdarza się także, że ze zdenerwowania nieco się zacinam. Szukam miłości. Cenię ludzi uczciwych, prawdomównych i pracowitych.. Denerwują mnie: lenistwo cwaniactwo, wulgarność, nieuzasadniona pycha. Bardzo lubię przyrodę i wszystko, co w niej żyje, dosłownie każdy kwiatek.... Najchętniej odpoczywam wśród zieleni, w górach.. Wybieram się często na długie piesze wędrówki, wycieczki rowerowe lub na spacery z moim psiakiem, którego zabrałem ze schroniska dla zwierząt.


Nie marnuję czasu na telewizję, ograniczam się do obejrzenia wiadomości, programów dokumentalnych i sportowych. Znacznie częściej towarzyszy mi radio, szczególnie przy różnych pracach związanych z domem. Wszystkie domowe roboty mam dobrze opanowane i żadnej z nich się nie obawiam. Mój dom to moja duma. Stoi pusty i czeka na godną gospodynię, która będzie mi przyjaciółką i żoną.. Mam takie marzenie: wstaję rano do pracy, widzę promień słońca padający na twarz mojej żony i kącik śpiącego małego aniołka. Cały dom jest pełen słonecznego blasku i zapachu kwiatów... Wierzę, że to marzenie może się ziścić. Chciałbym, aby moja towarzyszka życia była pogodna, radosna, szczera, uczciwa i skromna, aby nie brakowało jej energii i zaradności, by potrafiła pogodzić pracę w domu z pracą zawodową (z jednej pensji żyłoby się nam bardzo skromnie). Umiałaby wnieść do naszego domu piękno, ciepło, spokój i porządek. Ostoją mojego życia jest wiara, podporą byłaby moja żona. Żylibyśmy w zgodzie i szanowalibyśmy się wzajemnie. Szukam żony. Razem zbudowalibyśmy dom na skale, podążając drogą wytyczona przez wiarę, nadzieję i miłość. Ofiarowalibyśmy sobie to, co w nas najlepsze. 

Rybnik, śląskie, Polska

sygnatura konta: I-12717

typ konta: Internauta

cofnij
ostatnia aktualizacja 2009-08-10 19:43:08
Strona główna | Aktualności | Randka w Kanie Galilejskiej | Ważne tematy | Polecane artykuły | O nas | Kontakt | Regulamin | Mapa serwisu |


Copyright © 2009 - 2015 Fundacja Czyste Serca Wszelkie prawa zastrzeżone


projekt i wykonanie: POGOTOWIE INTERNETOWE