Zarejestruj się

Teraz dokonujesz darmowej rejestracji swojego konta osobistego w naszej Przystani. Wierzymy, że znajdziesz wśród nas prawdziwą przystań dla swoich ideałów, nadziei i wszystkich dobrych pragnień, które nosisz w sercu...

Wskazówki

W polu adres e-mail, podaj adres którego najczęściej używasz. E-mail nie będzie podawany innym Uczestnikom. Na podany adres e-mail zostanie wysłany unikatowy link, dzięki któremu będziesz miał(a) możliwość samodzielnego dokonania wstępnej aktywacji Twojego konta.

UWAGA: Wszystkie pola są obowiązkowe.

Galeria portretówportret słowem malowany

Jestem optymistką o pogodnym usposobieniu, otwartą na innych ludzi. Cenię dobroć serca, łagodność charakteru, dostrzeganie potrzeb innych osób. W życiu pragnę wypełniać wolę Boga i poddawać się Jego prowadzeniu.   Wielkim autorytetem jest dle mnie Jan Paweł II, którego postawa wiary, stosunek do ludzi, ojczyzny i świata budzą mój ogromny podziw i szacunek.   Moim marzeniem jest zbudowanie kochającej i wzajemnie wspierającej się rodziny. Chciałabym poznać mężczyznę, który, tak jak ja, jest przekonany, że kobieta i mężczyzna stają się autentyczną wspólnotą, jeśli ich małżeństwo ma mocny fundament wiary, zaufania, odpowiedzialności i miłości, której źródłem jest Chrystus.