Zarejestruj się

Teraz dokonujesz darmowej rejestracji swojego konta osobistego w naszej Przystani. Wierzymy, że znajdziesz wśród nas prawdziwą przystań dla swoich ideałów, nadziei i wszystkich dobrych pragnień, które nosisz w sercu...

Wskazówki

W polu adres e-mail, podaj adres którego najczęściej używasz. E-mail nie będzie podawany innym Uczestnikom. Na podany adres e-mail zostanie wysłany unikatowy link, dzięki któremu będziesz miał(a) możliwość samodzielnego dokonania wstępnej aktywacji Twojego konta.

UWAGA: Wszystkie pola są obowiązkowe.

Galeria portretówportret słowem malowany

Mam upodobanie w dążeniu do Prawdy, Dobra i Piękna.  Poszukuję jej w Bogu, w filozofii, teologii i w drugim człowieku. Jak na czasy dzisiejsze, pełne nowości technicznych, to raczej jestem romantykiem, który bardziej zachwyca się tym co piękne w świecie i w człowieku niż w nowinkach komputerowych.   Jestem wrażliwym mężczyzną, który ma refleksyjną naturę i czułe serce. Cenię sobie także głęboki patriotyzm.. Nie jestem ideałem, bo ciągle pracuję nad sobą, gdyż chciałbym być bardziej usystematyzowany i konsekwentny. U ludzi nie akceptuję zazdrości, a także obojętności na dobro wspólne i brak patriotyzmu. Nade wszystko boli mnie łamanie Praw Bożych. Moim marzeniem jest pokochać tę kobietę, która zostanie moją żoną i uczynić w życiu to, co Bóg przeznaczył mi jako najlepsze. Dla mnie miłość to także odpowiedzialność za dobro duszy i ciała najbliższych. Co do moich upodobań, to lubię grać na akordeonie, uczyć się języków klasycznych oraz pracę w sadzie i ogrodzie. Mając naturę refleksyjną chętnie zanurzam się w dobrej muzyce i poezji.   Chciałbym poznać pannę, które będzie dzieliła ze mną moje pasje: kulturę w najlepszym wydaniu, a także takie wartości jak Bóg, honor i Ojczyzna. Oczywiście chciałbym mieć dzieci i żonę, która będzie umiała je wielkodusznie wychować.