Zarejestruj się

Teraz dokonujesz darmowej rejestracji swojego konta osobistego w naszej Przystani. Wierzymy, że znajdziesz wśród nas prawdziwą przystań dla swoich ideałów, nadziei i wszystkich dobrych pragnień, które nosisz w sercu...

Wskazówki

W polu adres e-mail, podaj adres którego najczęściej używasz. E-mail nie będzie podawany innym Uczestnikom. Na podany adres e-mail zostanie wysłany unikatowy link, dzięki któremu będziesz miał(a) możliwość samodzielnego dokonania wstępnej aktywacji Twojego konta.

UWAGA: Wszystkie pola są obowiązkowe.

Galeria portretówportret słowem malowany

Jestem inteligentną optymistką z poczuciem humoru. Otwarta i kontaktowa. Lubię ludzi. Mogę posiedzieć przy dobrej kawie i książce, ale także lubię włóczyć się po Polsce i świecie. Staram się aktywnie spędzać czas: rower, narty, piesze wędrówki. Kocham góry, zwłaszcza wysokie.  Myślę, że coś niecoś ugotuję. Zdecydowałam się na taki portal, bo wiara jest bardzo ważną wartością w moim życiu... Lubię moje życie i jestem szczęśliwa, więc nic na siłę. Czasami tylko chciałoby się do kogoś przytulić i razem podziwiać świat. Dlatego daje sobie szansę...   Szukam empatycznego, życzliwego, odpowiedzialnego człowieka, z którym można się przyjaźnić i wzajemnie wspierać. Co do zainteresowań to nie uważam, że musi mieć koniecznie takie jak ja. Różnorodność jest ciekawa, choć nie ukrywam, że poza cieszeniem się domowym ogniskiem :-) preferowałabym kogoś, kto lubi aktywnie spędzać czas. Miło by było, gdyby miał wyższe wykształcenie, choć nie jest to warunek konieczny.Miejsce zamieszkania hm...jestem z Torunia - to piękne miasto i lubię tu mieszkać, ale wszystko jest możliwe. Palenie papierosów i nadużywanie alkoholu, że o narkotykach nie wspomnę - odpada!