Zarejestruj się

Teraz dokonujesz darmowej rejestracji swojego konta osobistego w naszej Przystani. Wierzymy, że znajdziesz wśród nas prawdziwą przystań dla swoich ideałów, nadziei i wszystkich dobrych pragnień, które nosisz w sercu...

Wskazówki

W polu adres e-mail, podaj adres którego najczęściej używasz. E-mail nie będzie podawany innym Uczestnikom. Na podany adres e-mail zostanie wysłany unikatowy link, dzięki któremu będziesz miał(a) możliwość samodzielnego dokonania wstępnej aktywacji Twojego konta.

UWAGA: Wszystkie pola są obowiązkowe.

Galeria portretówportret słowem malowany

„Kobieta jest jak księżyc, raz pogodna, raz pochmurna pośród gwiazd". To taka mała prawda i o mnie. Tyle tytułem wstępu.   Jestem kobietą, pogodną, zaradną, z poczuciem humoru, trochę nieśmiałą, ale kiedy trzeba potrafię twardo stąpać po ziemi i konsekwentnie dążyć do obranych celów. Dzięki temu udało mi się zdobyć pełną niezależność. Czasem żałuję, że nie umiem przejąć inicjatywy, ale to pewnie kwestia wychowania. Mam swoje zdanie i zasady, którymi kieruję się w życiu, cenię sobie bliskość rodzinną. Wiara w Boga to  dla mnie drogowskaz, który pokazuje człowiekowi, którędy  należy kroczyć. Uczy nas miłości, rozumnego przeżywania każdego dnia, i pokory. Szanuję przyjaźń, bo to najlepsze, co może nas spotkać. Przyjaciel to ktoś, kto pomaga nam przeżyć kolejny dzień i jest zawsze  wtedy, kiedy go potrzebujemy. Takich przyjaciół mam i takim kimś sama staram się być.   Lubię się uśmiechać, bo "uśmiech jest najkrótszą drogą między ludźmi". Pomimo trudności dnia codziennego, staram się optymistycznie patrzeć na życie. Potrafię cieszyć się drobiazgami i wszystkim tym, co przynosi każdy dzień. Lubię swoją pracę i ciekawe rozmowy przy kawie, na poważne i mniej poważne tematy. Poza tym kino, rower, książka, muzyka. Z seriali - jedynie „Doktor House". Chętnie podróżuję - pasja to za mocne słowo, ale w miarę możliwości staram się zobaczyć kawałek świata.   Co jest w życiu dla mnie najważniejsze? Zdrowie i miłość. Miłość - to podstawa. Uwzniośla, dodaje skrzydeł, chęci. Daje siły do pokonywania codziennych trudności, nadaje życiu szerszy  wymiar, daje szczęście rodzinne. Dlatego szukam kogoś, kogo mogłabym pokochać i sama obdarzyć miłością, szukam  swojej „drugiej połowy". Szukam z nadzieją, że oboje będziemy patrzeć w tę samą stronę, że kierując się wspólnymi wartościami, stworzymy  dom z duszą , na mocnych fundamentach.